Állás

A FEBE Trans sikereinek egyik alapja, hogy kollégáinknak kiváló munkakörülményeket és munkaeszközöket biztosítunk, teljesítményüket emberileg és anyagilag elismerjük.

Kérjük, tekintse át az alábbi nyitott pozíciókat, és ha úgy véli, kölcsönösen előnyös munkakapcsolat alakulhat ki közöttünk, küldje el nekünk jelentkezését! Jelentkezését természetesen bizalmasan kezeljük.

Fuvarszervező

Feladatok:

  • Kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel (fuvarozókkal és megbízókkal)
  • Fuvarfeladatok teljes körű szervezése és lebonyolítása
  • Együttműködés a forgalomirányítókkal és gépjárművezetőkkel
  • Megbízásokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok lebonyolítása
  • A meglévő kiemelt ügyfelek új igényeinek feltérképezése és kiszolgálása
  • Új ügyfelek felkutatása, kapcsolat kiépítése – itthon és külföldön
  • Piaci információk és az ügyfelek igényeinek figyelemmel kísérése és visszacsatolása
  • Megoldásaink pozicionálása az ügyfelek számára, értékajánlatok kidolgozása
  • Benchmarking

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Minimum középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség, proaktív, önálló munkavégzés
  • Nyitottság az adatelemzés világának megismerésére
  • Illeszkedés a cégünk együttműködésre épülő kultúrájába
  • Ügyfélorientált hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Román / szlovák / horvát nyelv ismerete
  • Angol és / vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Szakirányú végzettség, tapasztalat

Amit kínálunk

  • Korrekt, versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, fejlődő munkaadói háttér
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Szakmai tréningek

Kérjük, fényképes önéletrajzát küldje el az info@febetrans.hu e-mail címre.

Furgonos sofőr B-kategória

Rövid nemzetközi – és belföldi furgonos munkára B-kategóriás jogosítvánnyal rendelkező sofőrt keresünk Győr környékéről.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Nemzetközi tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Pontosság

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Biztos munka, biztos fizetés
  • Jól karbantartott flotta, fix autó
  • Minden hétvége itthon

Kérjük, jelentkezését küldje el a info@febetrans.hu e-mail címre.

Gépkocsivezető C- és E-kategória

Flottabővítés miatt nemzetközi gépkocsivezetőket keresünk hosszútávra.

(HU-AT-HU vagy HU-CH-HU)

- újszerű és garanciális fiatal géppark
- saját gazdás autó
- minden hétvége itthon
- győri telephely
- nettó 550-600 ezer Ft kereseti lehetőség
- céges telefon
- magyar bejelentés
- egy év után hűségbónusz
- családias légkör

Elvárások:
- GKI kártya + digitális sofőrkártya
- C+E kategóriás jogosítvány
- minimum 1 év tapasztalat pótkocsis szerelvénnyel
- önmagára és munkájára igényes
- rugalmas, megbízható személyiség
- jó kommunikációs képesség, ügyfélbarát hozzáállás

Jelentkezését várjuk az info@febetrans.hu e-mail címen vagy a +36 70 318 2805 telefonszámon.