HUDEEN

Állás

A FEBE Trans sikereinek egyik alapja, hogy kollégáinknak kiváló munkakörülményeket és munkaeszközöket biztosítunk, teljesítményüket emberileg és anyagilag elismerjük.

Kérjük, tekintse át az alábbi nyitott pozíciókat, és ha úgy véli, kölcsönösen előnyös munkakapcsolat alakulhat ki közöttünk, küldje el nekünk jelentkezését! Jelentkezését természetesen bizalmasan kezeljük.

Fuvarszervező

Feladatok:

  • Kapcsolattartás új és meglévő ügyfelekkel (fuvarozókkal és megbízókkal)
  • Fuvarfeladatok teljes körű szervezése és lebonyolítása

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Román nyelv ismerete
  • Angol és / vagy német nyelv társalgási szintű ismerete
  • Szakirányú végzettség, tapasztalat

Kérjük, fényképes önéletrajzát küldje el a toth.szabina@febetrans.hu e-mail címre.

Gépkocsivezető

E-kategóriás jogosítvánnyal, belföldi- és rövid nemzetközi munkára (AT, SK) Győr és Székesfehérvár környékéről.

Elvárások:

  • GKI kártya
  • Nemzetközi tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Pontosság

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Biztos munka, biztos fizetés
  • Jól karbantartott flotta, fix autó
  • Minden hétvége itthon

Kérjük, jelentkezését küldje el a toth.szabina@febetrans.hu e-mail címre.